Blog

Online marketing specialista állás

Online Marketing Specialistát keresünk a Cubix Instiute of Technology-nál

Min. 2-3 éves marketing tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki az online marketing kampányaink megvalósításában tud operatív módon közreműködni.

A Cubix Institute of Technology (https://cubixedu.com/hu/) egy Magyarországról indult, de nemzetközi szinten jelenlévő online akadémia IT szakemberek számára.

Kiscsoportos IT&TECH képzési programokat szervezünk magánszemélyek és vállalatok számára, learn-by-doing megközelítéssel, az iparágban elismert szakemberek mentorálásával, piacvezető technológiai vállalatok és felsőoktatási intézmények által minőségbiztosítva.

Jelenleg elérhető 35+ képzésünkön már több mint 2.000-en vettek részt az elmúlt 2 évben, amely számokat a következő években meg szeretnénk többszörözni.

Reméljük ezt a Te segítségeddel fogjuk megtenni!

A következő feladatokban számítunk rád:

  • Facebook Ads és Google Ads kampányok futtatása és folyamatos optimalizálása (stratégiát nem neked kell megtervezni, kreatívokat nem neked kell elkészíteni, van senior PPC kolléga segítségként)
  • Email marketing: hírlevelek kiküldése (MailerLite-ot használunk), feliratkozók / kontaktok szegmentációjának kezelése
  • WordPress landing oldalak tartalmi szerkesztése (nem tartalmi módosításokra van fejlesztő)
  • Statisztikák figyelése és elemzése, riportok készítése, proaktív javaslattétel a kampányok hatékonyabbá tételére
  • Popup-ok kezelése

Az összes felsorolt feladatban főként operatív kivitelezőként számítanánk rád, de természetesen minden javaslatra nyitottak vagyunk, sőt, nagyon örülünk, ha proaktívan több szerepet vállalsz a fentiekben, de ez jelenleg nem elvárás.

Amit várunk tőled:

  • Marketing vagy egyéb releváns szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Min. 1-2 év online marketing területen szerzett tapasztalat
  • IT iparág, szoftverfejlesztés iránti érdeklődés
  • Facebook Ads és Google Ads kampányok kezelésében gyakorlati tapasztalat
  • Google Analytics, Google Search Console, GTM felületek alapszintű ismerete
  • Valamilyen eDM szoftver gyakorlati használatában tapasztalat (MailChimp, MailerLite, stb.)
  • Valamilyen képszerkesztő program alapszintű ismerete (pl. Canva, Figma vagy Photoshop)
  • MS Excel/Word és/vagy Google Docs/Sheets magabiztos ismerete
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Agilitás, munkabírás, proaktivitás

Ami előny:

  • Értékesítés fókuszú szövegírói tapasztalat
  • Asana/Trello/Monday vagy egyéb projektmenedzsment szoftver használatában tapasztalat
  • IT iparágban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Angol nyelv mellett más idegen nyelv ismerete
  • Offline marketingben, akár rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Videószerkesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Önálló munkavégzés, saját felelősségi körök
  • Budapesti iroda, home office lehetőségekkel (rugalmasan egyeztethető)
  • Hosszú távú munkalehetőség (csapattársat keresünk, nem projekt alapon alvállalkozót)
  • Részvétel egy folyamatosan fejlődő csapat sikereiben
  • Változatos és kreatív munkakör, de jól definiált feladatok
  • Munkaeszköz igény/szükség szerint
  • Folyamatos tanulási lehetőség (bármelyik képzésünket elvégezheted)

Miért jó velünk dolgozni?

  • Egy Magyarországról indult, de nemzetközi piacon jelen lévő vállalkozás vagyunk
  • Nyitottak vagyunk minden konstruktív ötletre, javaslatra
  • Versenyképes fizetést és rugalmas munkakörülményeket biztosítunk
  • Egy elkötelezett, sikerre éhes csapat vagyunk
  • Mert velünk, és nem nálunk fogsz dolgozni!

Ha úgy érzed, hogy rólad és neked szóltak a fent leírtak, érdekel az IT iparág és az online oktatás világa, akkor küldd el CV-det egy motivációs levéllel kiegészítve az info@cubixedu.com email fiókba!

Tárgymező: Online marketing specialista

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 15.

Beiratkozás most!

Vezetéknév *
Keresztnév *
Telefonszám *
Válassz kezdés időpontot
Fizetési mód *
Számlázási név
Irányítószám
Cím (utca házszám)
Ország
Város
Cégnév
Adószám

* Az adataim megadásával elfogadom a Cubix Institute of Technology adatkezelési tájékoztatóját.

Are you interested, but have a few questions?​

Fill out this form and we will get back to you and answer all your questions.

Please select form to show
By providing your data, you accept the Cubix Institute of Technology Privacy Policy.

Szeretnék értesülni a következő elérhető tanfolyam időpontjáról.​

Az adataim megadásával elfogadom a Cubix Institute of Technology adatkezelési tájékoztatóját.

Érdekel, de van néhány kérdésem.

Add meg elérhetőségedet és hamarosan jelentkezünk további információkkal a képzéssel kapcsolatosan.

Enroll Now!

First Name *
Last Name *
Phone number *
Choose starting date
Payment Method *
Billing Name
ZIP
Address
Country
City
Company
TAX Number

* By providing your data, you accept the Cubix Institute of Technology Privacy Policy.